Benefit They're Real Push Up Liner

makeupwithstylemakeupwithstyle   Mayıs 22, 2014  
 
2.4 (4)
1095   0   2   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Benefit They're Real Push Up Liner
Benefit They're Real Push Up Liner

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Benefit They're Real Push-Up Liner, markanın They're Real serisinden bir ürün olup 2014 yılında piyasaya sürülmüştür.

Bu ürün mat, siyah jel formülü ile akmadan tüm gün sabit durmayı vaat ediyor. Eğik ucu sayesinde kirpik diplerinize mümkün olduğunca yakın uygulama yaparak gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlıyor. Suya dayanıklıdır. Uygulama: Asansörlü mekanizmasının alttan çevrilerek jelin, eyelinerın uç kısma gelmesini sağlamak gerekiyor. (Ürünün uç kısmını eklediğimiz fotoğraflardan görebilirsiniz.)

Benefit They're Real Push Up Liner yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ürün miktarı: 1,4 gr

Kullanıcı Yorumları

4 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(0)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(2)
1 Yıldız
 
(1)
Genel Puan 
 
2.4
Fiyat 
 
1.5  (4)
Ürün Kalitesi 
 
2.8  (4)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0  (4)
Tekrar Alırım 
 
1.9  (4)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
1.5
Fiyat 
 
0.5
Ürün Kalitesi 
 
2.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.0
Tekrar Alırım 
 
0.5

O kadar övüldüğüne göre kesin güzeldir diye düşünüp orjinal boyunu alma hatasında bulunduğum eyeliner. Fiyatı 90 küsür liraydı. Haliyle insan bir eyeliner a o kadar para verince güzel şeyler bekliyor. Yıllardır her türlü eyeliner dipliner jel eyelinerla eyeliner çeken biri olarak beni eyelinerdan soğutan bir ürün oldu. Plastik ucu, ortasının delik olup ürünün ordan gelmesi her seferinde orayı çevirmek, ürünün bazen fazla bazen az gelmesi cidden hiç hoşuma gitmedi. Böyle bir ürünü benefit değil de bir drugstore markası yapsaydı kimse övmezdi beş kuruş da vermezdi. Kesinlikle benefit markasına ait olduğu için bu kadar abartıldığını düşünüyorum. Ve üzülerek belirtiyorum ki kimseye tavsiye etmiyorum

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Koyuluğu, matlığı
Olumsuz yönleri
Fiyatı, sürmesinin zor olması
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
1.6
Fiyat 
 
1.0
Ürün Kalitesi 
 
2.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
0.5

push up liner yorum

Normalde çok uygun fiyata aldığım bir gel liner kullanırken Real Techniques'in silikon eyeliner fırçalarını gördüm ve birkaç bloggerın çok hoşuna gittiğini okudum. Bir alışveriş sırasında da satış temsilcisi push up liner'ı gösterdi ve ucunun silikon olduğunu düşünüp gel linerdan daha kolay uygulanabileceğini düşünüp satın aldım, hem de sample değil orjinal boy. Keşke almasaydım dediğim tek kozmetik ürünü! Bir defa çok çabuk kuruyor, sürerken hata yaptıysanız hızlıca üzerinden geçmek gerekiyor ve ben verdiği görüntüyü beğenemedim. Gel linerda daha naturel bir görüntü vardı. Ayrıca They're Real maskarada olduğu gibi bunun da temizliği çok zor. Mutlaka kalıntı kalıyor göz çevrenizde. Uygulaması da çok kolay değil, özellikle yeni başlayanlar kalem tercih etseler bile daha iyi iş çıkarırlar.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
yok
Olumsuz yönleri
fiyat, zor temizleme, çabuk kuruma
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
4.5
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Bir gün alıp denemek gibi bir niyetim yoktu hiç, hakkında bulduğum çekilmiş tüm videoları izleyip tüm yazıları okuduktan sonra bana göre bir ürün olmadığına karar vermiştim, hele de geçen hafta Sephora'da gördüğüm 95 lira gibi bir fiyata yanına yaklaşmazdım ama Amerika'dan 24-25 dolar gibi bir fiyata (vergisiz) almaya engel olamazdım.

İlk uygulamada başarılı oldum, hem de bir elimde küçük bir ayna varken diğer elimde sadece denemek amaçlı bir çizgi çekmeye çalışırken - çok güzel bir kuyruklu eyeliner ortaya çıktı. Sonuca inanamadım gerçekten çünkü eyeliner çekme konusunda kendimi çok vasat buluyorum.

Öncelikle sample boyla tam boy arasında uygulama rahatlığı konusunda çok farklar olacağını düşünüyorum ama ürünün içeriği ikisinde de aynı olacaktır, küçük boyu deneyip ürünün yapısından memnun kalmayan tam boyu hiç almasın, ürün giderek iyi olayacak hatta giderek kuruyacaktır da.

Ben ambalajını dizaynını vs. çok beğendim, ürün ağzında turuncu minik bir tıpayla geliyor, onu hiç atmamayı düşünüyorum, biraz da olsa kurumayı geciktirecektir. Alttan çevirince açılı ucundan jel eyeliner çıkıyor; ilk kullanımda 10-15 defa çevirmem gerekti ürün çıksın diye ama sonraları için 2 çevirmeyle çıkan ürün eyeliner çekmek için yeterli - belki bir sefer de çizgiyi kusursuzlaştırmak için gerekli - tabii bu miktarlar çekeceğiniz çizgiye bağlı değişecektir. Ürün eğik ucuna geldiği anda göze uygulamak lazım çünkü gerçekten 3-5 saniye içinde kuruyor ürün. Bu hızlı kuruma sorun olabilir, hele de ürün zamanla daha da kurumaya başladığında ama şimdilik bir sorun yaşamıyorum. Belki de ben denemeden önce bir sürü uygulama videosu izlediğimdendir bilemiyorum ama ben hiç zorlanmadan kullanabiliyorum. Çok ince çizgiler mümkün değil ucundaki aplikatöründen dolayı. Ama benim yetersiz olduğum kuyruklu orta boy eyeliner'a - ya da cat eyeliner mı deniyor o görüntüye - ulaşmak çok rahat.

Rengi siyah ama mat bitişli olduğunda çok da simsiyah gibi durmuyor, yeterince siyah diyebilirim; eğer likit eyelinerların verdiği o ıslak simsiyah görünümü seviyorsanız üzerinden bir de likit eyelinerla geçmeniz gerekebilir. Ayrıca çıkarması gerçekten eziyet, gerçekten. Yeni çıkardıkları makyaj temizkeyiciyi almaya niyetim yok, onunla belki daha kolay temizleniyordur ama gerçekten bir gözümle 15 dk uğraştım, elimdeki tüm temizleyicilerle çıkarmayı denedim, çok çok büyük kısmı temizleniyor yağ bazlı temizleyicilerle ancak asla tamamen temizlenmiyor kirpik diplerinden özellikle. Ama gün içinde de asla dağılmıyor, gözlerimi ovaladığım halde dağılmıyor.

Eğer jel eyelinerlara alışık değilseniz, ilk başlarda zorlayacaktır sizi. Ama bence eyeliner kullanmaya yeni başlayanlar için bile oldukça pratik. Tabii bu fikirler çok kişisel, keşke uygun fiyatlı olsaydı, tam emin değilim ama sample boyları 39.90 gibi bir fiyata satılıyor şimdi (en azından They're Real rimel ve The Porefessional primer öyle)

Türkiye'den tekrar alacağımı sanmıyorum, ilk baktığımda 80 liraydı ne ara 95 lira olmuş anlamadım, takip edemiyorum zam hızlarını, ama Amerika'dan tekrar tekrar almaya devam ederim, elimdeki diğer kavanoz tipli jel eyeliner'ları Push Up Liner'la çektiğim çizgiyi kusursuzlaştırmak dışında bir daha kullanacağımı sanmıyorum.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
çok rahat kuyruklu eyeliner çekilebiliyor
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
2.0
Fiyat 
 
1.5
Ürün Kalitesi 
 
2.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
1.5

Benefit raflarda yeni bir ürün ile yer alınca hep merakıma yenik düşüyorum, bunda tabii ki cezbedici ambalajlarının etkisi fazlasıyla yüksek! They're Real Linerın da deluxe sample'ını deneme fırsatı buldum, şanslı azınlıktan sayılır mıyım bilmiyorum, çünkü bence vasat bir ürün;
-Bir kere ucu lastik gibi, göz kapaklarımı çekiyor ve toparlanma yapıyor, uygularken asla bir fırça kolaylığı olmuyor!
-Bu eyeliner sözde uygulamayı kolaylaştırmak için yapılmış, ama eğer eyeliner çekme uzmanı değilseniz pratik yapmak için muhtemelen yanlış bir ürün olur. İnce çizgi çekmek neredeyse imkansız ve hata yaptığınız an tekrar üzerinden geçiyorsunuz ve her seferinde daha da kalın bir eyeliner'ınız oluyor. Benim gibi ince liner sevenler uzak dursun!
-Renk vermesi sıkıntılı değil, ama bu benim nezdimde ürüne fazla puan getiren bir özellik değil
-Gün içinde ufacık ufacık dökülmeler oluyor, ilk uguladığımda eve geldiğim gördüğüm görüntü beni çok şaşırtmıştım, gözlerim altında mini minik siyah noktalarla saatlerce gezmenin üzüntüsünü yaşadım!
-Çok hızlı sabitleniyor ve muhtemelen hızlı bozulan - hızlı kuruyan bir ürün olacak.

Sonuç? Ben kesinlikle tam boyunu almam, hele ki fiyatına bence hiç değmez! Belki 15-20 liralık bir fiyat olsaydı önerebilirdim, sonuçta markette yeniliçi bir ürün, hem jel, hem lastik uçlu olması vs. ama yüksek fiyata değmez!

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
benim için yok
Olumsuz yönleri
ince çizgi çizmek zor, pahalı, dökülüyor
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?