The Brush Guard Koruyucu Kılıf (Tüm Boyutlar) Popüler

gulfizgulfiz   Mart 06, 2013  
 
4.1 (3)
2318   0   2   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
The Brush Guard Koruyucu Kılıf
The Brush Guard Koruyucu Kılıf

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

X-Small - Shadow/Liner Pack: Küçük uçlu fırçalar için 10 adet kılıf içeriyor. (Eyeliner fırçaları gibi ince saplı, küçük uçlu fırçalar için)
Small - Blush Pack:  Far fırçaları, küçük uçlu allık/kontur fırçaları için 8 adet kılıf içeriyor. 
Medium - Foundation Pack: Allık fırçaları, fondoten fırçaları vb. için 5 adet kılıf içeriyor.
Large - Kabuki/Powder Pack: Kabuki, geniş uçlu pudra fırçaları için 4 adet kılıf içeriyor.
Variety Pack: 1 XS, 2 S, 2 M ve 1 L  kılıf içeriyor.

Kullanıcı Yorumları

3 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(1)
3 Yıldız
 
(1)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
4.0  (3)
Ürün Kalitesi 
 
4.2  (3)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0  (3)
Tekrar Alırım 
 
4.2  (3)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.0
Fiyat 
 
4.0
Ürün Kalitesi 
 
3.0
Ambalaj Kalitesi 
 
3.0
Tekrar Alırım 
 
2.5

Eh..

Hem göz fırçaları için olanını hem yüz fırçaları için olanını kullanıyorum. Açıkçası, illa olması gereken bir ürün değil. Fırçaların zaman içerisinde bozulan yapılarını bir nevi geciktiriyor. Ancak, şu ana kadar sahip olduğum hiçbir fırça durduk yere formunu bozmadığı için, çok da gerekli değilmiş böyle bir koruyucu diyorum. Kendin yap şeklinde olanları da iş görür bana kalırsa. Kozmetik yenilikleri seven biri, hevesleniyor haliyle. En azından ucuz olduğu için, alıp denenebilir. Satışını yapan belirli bir mağazası yok, sadece interneteki Tr sitesi var. Yurt dışıyla hemen hemen aynı fiyat olduğu için denenebilir.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
fırçaların şekillerini (kısmen) koruyor
Olumsuz yönleri
çok işer yaramıyor
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Mart 08, 2013)
Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Geçen sene bir blogda bu ürünün yazısını gördüm. Tabii fırçası dahi olmayan ben hemen fırça temizleme olayına girişmiş ve linkleri kaydetmiştim. :) Hala hatrı sayılır miktarda fırçam yok. :) Ama daha ilk fırçalarımı alırken brush guardları sipariş etmiştim bile. Hatta yanılmıyorsam brush guardlar elime daha önce geçti. :))
Kendilerinden çok memnunum. File şeklinde, plastiğimsi bir yapıya sahipler. Fırçalarımı yıkadıktan sonra ağızlarına geçirip ters bir şekilde kurutabilmemi sağlıyorlar. Fırça kılları yayılmadan. Ayrıca esnek bir yapıya sahipler. Tüm fırça sapları dümdüz değil. Ancak brush guardlar sapın geniş yerinde genişleyip ordan hiç zorlanmadan geçerken, kılların olduğu kısma gelince de tekrar daralıp fırça için gerekli ve yeterli korumayı sağlıyorlar. :) Ayrıca bu esnek yapıya rağmen kabuki fırçamı ters çevirdiğimde herhangi bir dayanağa ihtiyaç duymadan brush guardın üzerinde dengede durabiliyor. :)
Fiyatı biraz fazla bana göre. 15-17 TL veriyorsunuz ancak 5 küçük şerit geçiyor elinize. Tabii bir de kargo ücretini ilave etmek lazım.
Bence tek kötü yanı, sanırım paketinden olsa gerek, yuvarlak değil de iki yanı basık bir şekle sahip. Ucu yuvarlak fırçalarıma geçirirken sinmiyor içime. Ancak fırçaların şekillerinde de herhangi bir sorun yaşamadım. Tabii henüz çok az kullandım. Belki de zamanla o da yuvarlak şekle bürünür, bilemiyorum.
Kısacası bazı defektlerine rağmen ben çok memnunum. Her kullanmamda iyiki almışım diyorum. Makyaj fırçası kullananların kesinlikle sahip olmaları gereken bir ürün türevi bence. ;)

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Amacını hakkıyla yerine getiriyor.
Olumsuz yönleri
Zarf benzeri bir ambalajla gelmesi.
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Mart 06, 2013)
Genel Puan 
 
4.9
Fiyat 
 
4.5
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

herkesin biraz da olsa bilgisi vardır bu ürünlerle ilgili. basitçe yaptığı işlem fırçaları korumak. kullandıkça fırçaların kılları yanlara doğru açılmaya-genişlemeye başlıyor, kılların şekilleri bozuluyor, bu ürünle fırça kıllarının şeklinin bozulmasını çoooook erteleyebileceğimizi düşünüyorum. koyduğumuz kablarda/kutularda kılların zarar görmesini engelliyor. ya da fırçaları yıkadıktan sonra fırçayı ters bir şekilde kurutabilmemize yardımcı oluyor. en azından bunlar benim bu ürünleri kullanma amaçlarım.
alana kadar eksikliğini hissetmediğim bir ürün. şimdi resmen bir ihtiyaç haline geldi. bir pazarlama harikası mı yoksa gerçekten de fark yaratıyor mu tam olarak bilemiyorum tabii, şu an kullandığım hiçbir fırçam 5 seneden yaşlı değil. ama sadece ters kurutma işlemi için bile alırdım. ayrıca ben fırçalarımı kendi çantalarında ya da kutularda saklıyorum genelde, açıkta durmalarından çok hoşlanmıyorum, olabildiğince temiz tutmaya çalışıyorum çünkü. bu durumda da fırçalar birbirine giriyor, en azından birbirlerinin kıllarına zarar vermelerini önleyebiliyorum bu ürünlerle. bir erkek arkadaşım "bu ne ya, file mi aldın? ben pazardan alırım sana bunun aynısı." demişti, gerçekten de file şeklinde, bu ürünü kullanmadan önce bir çeşit metalden yapıldığını sanıyordum ama esneyen özel bir plastikmiş. (hatta aynı malzemeden yapılmış bir saç şekillendirme ürünü de var Magic Leverage Saç Bigudisi adıyla satılıyor ülkemizde.
olmazsa olmaz bir ürün değil tabii ki ama gerçekten işe yaradığına inandığımdan devamlı alıyorum, devam da edeceğim. eskiden yurtdışından getirtiyordum, şimdi bu ürünü Türkiye'de satan bir site buldum, başka var mı bilmiyorum. yurtdışı fiyatı sanırım 5 dolar gibi bir şeydi, o siteden 17 liraya aldım. aradaki fark çok değil, kargosu-geliş süresi-gelecek mi kaybolacak mı derdini de düşünürsek çok uygun hatta.
bu arada xsmall paketi çok gereksiz çünkü o kadar ince ki elimdeki en ince saplı fırçaya bile uymadı. diğerlerinde bir problem yok ama small-allık paketini allık fırçaları için almayın derim çünkü aslında far ya da kontur fırçaları gibi dar fırçalara uygun. medium-fondoten paketi duo fiber-geniş allıklar için uygun. large-kabuki/pudra paketi ise en büyük boyutlu olanı ve Ecotools bronzer fırçası gibi geniş saplı, geniş kıllara sahip fırçalar için uygun.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
-
Olumsuz yönleri
-
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?