Latisse Kirpik Uzatıcı Serum Popüler

TinkerbellTinkerbell   Ocak 11, 2013  
 
2.2 (1)
10577   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Latisse Kirpik Uzatıcı

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Latisse Kirpik Uzatıcı Serum, FDA tarafından onaylı bir kirpik uzatma serumudur. Kirpiklerdeki 'konjenital kılsızlık' (hypotrichosis) isimili rahatszılığa çözüm sunmayı ve bir yandan da glakom hastalığına iyi gelmeyi vaat ediyor. Bu kirpik uzatıcı serumun etken maddeleri: benzalkonium klorid, sodyum klorid, sodyum fosfat,dibazik, sitrik asit ve su. 

Özellikle uzun süreli benzalkonium klorid kullanımı bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilmektedir. Latisse Kirpik Uzatıcı Serum uzun vadeli kullanımında gözlerde kızarma, kaşıntı, deride renk değişiklikleri, gözlerde renk değişiklikleri gibi istenmeyen yan etkiler görülebiliyor. 

Serumu en az 4 ay düzenli olarak kullanmak gerekiyor, kullanımın devam etmemesi durumunda kirpikler tekrar eski hallerine dönmektedir.

Latisse Kirpik Uzatıcı Serum hakkında kullanıcı yorumlarını aşağıda okuyabilir, siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
2.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
2.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
1.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
2.0
Ürün Kalitesi 
 
2.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
1.5

Uzun ve çok dolgun kirpikler herkes gibi benim de hayalim! Kendi kirpiklerimi 'eh işte' diyerek tanımlarsam ne demek istediğim anlarsınız sanırım, gayet ortalama seviyedeler, ne çok uzun, ne çok kısa hatta birazcık da hacimsiz. Bir arkadaşımın Latisse isimli bu kirpik uzatma serumunu kullandığını öğrenene kadar böyle bir şeyin varlığından bihaberdim. İşe yaradığını bizzat arkadaşımdan görünce hemen sipariş verdim ve düzenli olarak kullanmaya başladım. Bir süre kullandıktan sonra gözlerimdde kızarıklık ve kaşınma oldu ki en sık görülen yan etkilerindemiş. Ona rağmen azimle kullandım ve gözle görülür sonuçlar almaya başlamıştım ki kirpiklerim dökülmeye başladı! Sonra bir süre ara verdim ve kirpiklerimin hemencecik eski hallerine döndüler. Bu kadar zahmete ve paraya değecek bir ürün değil, ben yıllar önce kullanmıştım ve geçen yıllarda da yokluğunu aramadım, daha klaıcı bir çözüm sunsaydı dayanamaz tekrar alırdım zaten!

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Kirpikleri uzatıyor
Olumsuz yönleri
Etkisi kısa süreli, kaşıntı ve kızarıklıklara neden oluyor, kirpiklerimi döktü
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?