MAC 316 Fırça

gulfizgulfiz   Ağustos 01, 2013  
 
2.2 (1)
934   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
MAC 316 Fırça

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Mac 316 Lip Brush ürün tanıtımı şu şekilde yapılmaktadır; "Kontrollü bir şekilde ruj ve eyeliner uygulaması yapmanızı saglar, metal bir kapağı vardır. Fırçanın küçük, düz ve sıkı tüyleri olup ucu koni biçimindedir. M·A·C profesyonel fırçaları el yapımı olup, üretiminde en yüksek kalite malzemeler kullanılmıştır. Ahşap saplıdır. Fırça kılı ile sapı birleştiren kısım nikel kaplı pirinçten yapılmıştır."

Fiyat : 2013 itibariyle satış fiyatı 61 tl dir. Boyut: 17 cm dir. 

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
2.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
0.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
2.0
Ürün Kalitesi 
 
3.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
0.5

kalın dudaklara sahip olmadığımdan ötürü özellikle koyu renk rujları kullandığımda illa ki bir ruj fırçasına ihtiyacım oluyor, sınırları daha kolay belirleyebilmek için. bugüne kadar sayısız çeşitte fırçayı ruj fırçası yaptım, sayamadığım kadar çok fırçayı denedim, ama asla istediğim, o Youtube Guru'larının fırçayla elde ettikleri gibi bir görüntü elde edemedim maalesef. ruj fırçası için 60 lira mı verilir demekten vazgeçip bir de MAC deneyeyim dedim. çok da bir farkı yokmuş aslında, tamam bugüne kadar kullandığım tüm fırçalardan daha iyi alıyor ve uyguluyor ürünü. ama yine de istediğim renge ulaşmak için 3-4 kez geçmem gerekiyor üstünden. bu kadarı da artık benim beceriksizliğim diye düşünmekteyim, yoksa gerçek olması mümkün olmayan bir hayalin mi peşindeyim? tek seferde, hadi 2 seferde olsun, istediğim rengi dudaklarıma uygulayabilecek bir ruj fırçası yok mudur?

316, çok şık kapaklı bir fırça, kapağını çıkartıp fırçanın arkasında takıp uzun olarak da kullanabiliyorsunuz, ayrıca kapaklı olması ruj fırçasının çantada vb. saklanması açısından da kolaylık sağlıyor. bugüne kadar kullandıklarımın en iyisi ama bu yeterli değil, gerçekten de 60 liraya değecek bir fırça değil, başka bir fırça alın bunun yerine. ama ille de istiyorum diyorsanız, dediğim gibi, kullandıklarımın en iyisi.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
-
Olumsuz yönleri
-
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?