Real Techniques Fırça Seti Travel Essentials

makeupwithstylemakeupwithstyle   Şubat 05, 2014  
 
3.9 (2)
1357   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Real Techniques Travel Essential Fırça Seti

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Real Techniques Fırça Seti (Travel Essentials) Bu set 3 adet fırça ve bir adet fırça çantasından oluşmaktadır. İçinden çıkan fırçalar:

  1. Real Techniques Multi Task Brush (Çok Amaçlı Fırça) : Allık, bronzlaştırcı, pudra gibi pek çok ürünü uygulamak için kullanbileceğiniz, sık kılları olan sentetik bir fırça.
  2. Real Techniques Essential Foundation Brush (Fondöten Fırçası) : Yeteri kadar geniş alana uygulama yapmak çok kolay olmasa da kapatıcı veya aydınlatıcı uygulamaları için kullanılabilir.
  3. Real Techniques Domed Eyeshadow Brush (Far Fırçası) : Bu far fırçası, yuvarlak ucu ile gölgeleme yapmak için ve geçiş rengi uygulamak için idealdir.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(0)
4 Yıldız
 
(2)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
3.8  (2)
Ürün Kalitesi 
 
3.8  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.3  (2)
Tekrar Alırım 
 
4.0  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
4.0
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

Bu seti tatillerde yanımda taşımak için aldım, tatile çıkarken mac fırçalarımı almaya gönlüm el vermiyor. Ama tabii yanımda yine kaliteli, kullanışlı bir şeyler olmasını istiyorum. Temel bir makyaj uygulaması için; fondöten fırçası, çok amaçlı fırça ve bir tane dağıtma fırçası çıkıyor içinden. Fondöten fırçası küçük ama zorda kalınca işimi görüyor. Çok amaçlı pofuduk fırça ise tek kelime ile şahane; Allık, bronzer, pudra herşeyimi uygulayabiliyorum. Far fırçası göz kapağıma açık renk far geçeceksem güzel ama onun dışında yetersiz kalıyor tabii. Yine de çok başarılı bir göz fırçası ve çok kullanışlı. Bunca zamandır kıllarda dökülme sıkıntısı yaşamadım, kolay yıkanıp temizleniyorlar. Umduğumdan daha dayanıklı çıktı bu fırçalar. Kendi çantasında taşıyorum fırçaları, araya bir kaç fırça daha sıkıştırıyorum tabii :)

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
kullanışlı, yumuşak fırçalar
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Şubat 05, 2014)
Genel Puan 
 
4.0
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
4.0

Real Techniques Travel Essentials fırça seti ihtiyacınız olabilecek en temel 3 fırçadan oluşuyor. Aslında tabii ki sadece 3 fırça yeterli olmayacaktır ama ben bu fırça setini özellikle tek başına satılmayan Multi Task fırça için almıştım.

Multi Task Brush (Çok Amaçlı Fırça) gerçekten çok kullanım imkanı sunan bir fırça; allık, bronzlaştırıcı veya pudra uygulamak için kullanılabilir. Ben genelde allık için kullanıyorum, özellikle doğal big görünüm veren, yoğun pigmentasyonu olmayan allıkları çok güzel uyguluyor. Fırça kılları yumuşacık ve kıllarda herhangi bir dökülme sorunu yaşamadım.

Foundation Brush (Fonödöten Fırçası): Fondöten fırçası biraz küçük geldi bana, daha çok elmacık kemiklerime aydınlaıcı sürmek veya kapatıcı uygulamak için kullanıyorum.

Domed Eyeshadow Brush (Far Fırçası): Bu far fırçasını çok seviyorum, kaş altına, göz kapağına çok güzel uygulama yapma imkanı sunduğu gibi ayrıca crease bölgesine de gölgeleme yapma imkanı sunuyor.

Setin içinden çıkan ve ayakta durma özelliği olan çanta biraz küçük, en fazla 5-6 fırça sığdırabiliyorum, ancak çok kısa süreli tatillerde çantaya atıp çıkmalık!

Real Techniques fırçalarını satın alabileceğiniz yabancı siteler (Cloud10 Beauty ve Feel Unique) olduğu gibi, ayrıca Türkiye'de de satış yapan bir site bulunmaktadır. (Kozmela) Bu setin fiyatı 65 TL civarındaydı.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Fırçalar yumuşak, kullanışlı fiyatına göre iyi performans sunuyor
Olumsuz yönleri
-
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?