Sally Hansen Nailgrowth Miracle Serum (Tırnak Uzatıcı Serum)

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Serum (Tırnak Uzatıcı Serum)

sena_g   Nisan 11, 2015  
 
2.0 (1)
956   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Sally Hansen Nailgrowth Miracle Serum

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Serum (Tırnak Uzatıcı Serum) içeriğinde bulunan biotin, A, C, ve E vitaminleri ile tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olmayı ve tırnak etlerini anında yumuşatmayı ve pürüzsüzlşetirmeyi vaat etmektedir. Tırnaklarda kırılmadan %59'a varan uzama sağladığı belirtilmektedir. Daha etkili bir sonuç için Sally Hansen Nail Growth Miracle (Tırnak Uzatıcı Cila) ile beraber kullanılması önerilmektedir.

Sally Hansen ürünlerine çeşitli eczanelerden ulaşabilirsiniz.Uygulama Şekli: Tırnak ve tırnak etlerinize her gün 1 damla masaj yaparak uygulayınız. Oje ile birlikte kullanıma uygundur. Daha etkili bir sonuç için, Sally hansen nail growth miracle-mucize tırnak uzatıcı cila ile birlikte kullanılabilir. Tırnakta sabit bir nokta belirlenerek 2 hafta düzenli kullanım sonucu ölçülen değerdir.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
2.0
Fiyat 
 
1.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
1.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
2.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.0
Fiyat 
 
1.0
Ürün Kalitesi 
 
3.0
Ambalaj Kalitesi 
 
1.0
Tekrar Alırım 
 
2.0

Sally Hansen Nailgrowth Miracle 'Tırnak Uzatıcı Cila'yı , bu serum ile birlikte kullandım. Ancak vaat ettiği gibi her ikisini birlikte kullanmama rağmen gözle görülür bir tırnak uzaması görmedim maalesef; Tırnak etlerine ve tırnak yüzeyinin tamamına her gün iki hafta boyunca uyguladım. İlk uyguladığım anda tırnak etlerimi baya toparladı yani yeni manikür yapmışsınız da etlerinizi ileri itmişsiniz gibi oluyor. Ambalajı ise özellikle pompası çok kötü ağzını sıkı kapattığınızda hemen fırlıyor ve geri çok zor takılıyor. Önerildiği gibi her 2 tırnak uzatıcı ürünü birlikte kullanmama rağmen uzama hızında bir artış olmadı. Tek başına Nailgrowth Miracle Tırnak Uzatıcı Cilayı kullandığımda hatta daha gözle görülür uzama olmuştu. Tırnak etini yumuşatmada iyi ve içerik yönünden de kaliteli, ancak fiyatı indirimle bile çok fazla. Vaat ettiklerini tam yerine getirmemesi ve fiyatı nedeniyle tekrar şans vereceğim bir ürün değil.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
sürüldüğü ilk andaki tırnak etine yaptığı bakım
Olumsuz yönleri
fiyatı,ambalajı ve uzamaya etkisi tek başına yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?