Bobbi Brown Shimmer Brick Compact Allık

makeupwithstylemakeupwithstyle   Mart 13, 2013  
 
4.2 (2)
1738   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Bobbi Brown Shimmer Brick Compact Allık

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact hem allık hem far olarak kullanılabilen bir üründür. Temel seride toplam 9 renk seçeneği bulunmaktadır; Rose, Pink Quartz, Nectar, Bronze, Beige, Nude, Copper Diamond, Platinum Pink, Apricot.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(1)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.2
Fiyat 
 
2.0  (2)
Ürün Kalitesi 
 
5.0  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (2)
Tekrar Alırım 
 
4.5  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
1.0
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

shimmer brick bronze- copper

hem yoğun aydınlatıcı hem allık gibi kullanabileceğim bir ürün arayışındayken shimmer bricklerden bronze rengine şans verdim, genel olarak memnunum tek tek far olarak da kullanabilirsiniz, ancak fiyatı çok pahalı. uzun süre bitmez kullanılır ancak bitirirsem belki tekrar almayı düşünebilirim. tozutması çok fazla değil, bilinen bir aydınlatıcı olan the balm mary lou ne kadar tozutuyorsa bu onun yanında hiç tozutmuyor bile denebilir. uygulama olarak da kimi zaman sadece aydınlatıcı kimi zaman mat bronzer'ın üzerine hafif ışıltı olsun diye elimi hafif tutarak, kimi zaman da sadece bunu yoğun bir ışıltılı allık olarak uygulayıp çıkıyorum. olmazsa olmaz değil ancak aklınıza düştüyse bobbibrown online' da bazı kampanyalara denk getirilerek alınabilir.

örneğin geçenlerde bir kampanyada 150 liralık alışverişe bu bronze shimmer'lardan copper rengini hediye ediyorlardı. böylece hem fondötenimi almış bulundum hem bundan edinmiş oldum bir adet daha. copper olan oldukça sarı bir renk aydınlatıcı olarak çok hafif kullanılmalı yoksa makyajın bütünlüğünü bozuyor. daha çok mat allıkları canlandırmak için hafifçe uyguluyorum. bronze rengi kadar belirgin değil allık olarak ancak açık tenlilere iyi gider koyu ciltte kendisini sarı parıltı olarak belli edecektir.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
ışıltısı çok ayarında, bazı renkleri allık olarak kullanılabilir, kutusu oldukça sağlam
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
4.6
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Bir süredir aklımın bir köşesindeydi ama kendimi durduruyordum, Türkiye'de sanırım 140 lira civarında, Bobbi Brown; ürünlerin hepsine aşina olduğum bir marka olmasa da markaya ve ürünlerine güvenim oldukça yüksek birkaç imza ürününü kullandığım için, üründen eminsem 140 lira çok gelmezdi aslında ama bir türlü tam ısınamamıştım. Tabii bu Amerika'dan 44 dolar (artı %6 yani 2,64 de vergi) yani 100 lira civarına almama engel olmadı. Bendeki rengi Bronze olanı; 5 farklı renk içeriyor, altın şeftali bronz kahve gibi tonlar var, karıştırınca tek renk bir tür bol ışıltılı bronz oluyor, ayrı ayrı özellikle ilk baştaki beyaz görünen ama bildiğin altın rengi olan şerit aydınlatıcı olarak tüm yüze çok güzel kullanılır, tüm renkler yine ayrı ayrı far olarak da kullanılabilir ve çok da kalıcı olacaktır, gerçekten gözde performanslarını çok benğendim.

Nectar, Rose gibi renkler allık olarak uygulanabilirler tek başlarına, ama benim için fazla ışıltılılardı, mat allıkların üzerine hafifçe ışıltı aydınlık vermeleri için kullanabilirdim onları. Ayrıca yaz olmasından kaynaklı bronzerlara da epey kafayı takmıştım galiba, Bronze rengini aldım. Bronze rengini de tüm yüzüme uygulamak için değil, daha çok mat bir bronzerın üzerine hafifçe aydınlık vermesi için uyguluyorum yanaklarıma. Tek başına bronzer olarak kullanmak benim için oldukça zor mat ürünleri severken. Belki Beige ya da Nude renkleri aydınlatıcı olarak kullanmak için çok daha uygunlar ama ben Bronze renginden de oldukça memnunum. Eser miktarda kullandığım içinde yüzlerce yıl yetecekdir.

Çok olmazsa olmaz ürünler değiller hele de elinizde başka aydınlatıcılar varsa, ama kesinlikle mükemmeller; çok kalıcılar renk verişleri çok güzel, bol ışıltılılar ama öyle yüze bir avuç sim atmışsın gibi durmuyorlar. Almak isteyene kesinlikle tasiye ederim.

Fiyatı daha uygun olsaydı daha güzel olabilirdi ama şu sıralar boyner.com'dan gördüğüm kadarıyla Bobbi Brown ürünleri indirimde - allıklar rujlar 50'şer lira gibi, belki Shimmer Brick'ler de indirime girerler.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?