MAC Rosy Outlook Allık (Pro Longwear Serisi)

MAC Rosy Outlook Allık (Pro Longwear Serisi)

gulfizgulfiz   Eylül 14, 2014  
 
4.4 (1)
665   0   2   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
MAC Rosy Outlook Allık
MAC Rosy Outlook

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

MAC Rosy Outlook Allık solma yapmadan renk kalitesini korumayı, 8 saat süre ile kalıcılığını korumayı, ince yapısı ile cilde kolayca yayılarak doğal ve ipeksi bir görünüm kazandırmayı vaat ediyor. 

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
3.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

MAC Pro Longwear serisi allıklardan sahip olduğum tek ürün Rosy Outlook, MAC Türkiye internet sitesinde "Açık sarı pembe" diye tarif edilmiş rengi; sarı alt tonlu açık pembe rengi demek istiyorlar sanırım, yani nadir bulunan sıcak tonlu açık pembelerden, mükemmel pembelerden. Sanki çok açık mercanla açık pembe karışımı bir renk diye de tanımlayabilirim, renk tarif etmede başarısızım ama cidden sıcak tonlu ve açık renk cildiniz varsa aradığınız "toz pembe - bebek pembesi" renk allık Rosy Outlook olabilir.

Işıltısız bir allık, tende tamamen mat duruyor. Rengini tek katta belli etmesi biraz zor, benim tenim koyu olmadığı halde (NC 20) 2 kat hatta 3 kat uygulamam gerekiyor, ama bu benim için iyi bir özellik, yüksek pigmentasyonlu allıklarda zorlanıyorum, renk verişleri hafif olsun, rengini istediğim oranda ayarlayabileyim. Koyu tonlu bir cildiniz varsa sizde hiç belli olmayabilir, denemenizi tavsiye ederim almadan önce.

Rosy Outlook 2-3 kat uygulamaya izin veren bir allık. Kat kat toz bir ürün uygulandığında istemediğimiz pudramsı toz toz duran bir görünüm oluşur ya cildimizde normalde, tozlar yüzümüzdeki tüylere takılır filan kötü bir görünüm ortaya çıkar; o durumu ben yaşamıyorum bu allıkla; ama sanırım ben hariç herkes yaşıyor, Temptalia F vermiş Rosy Outlook'a. Benim bu allıkla ilgili söyleyebileceğim tek kötü şey çok yumuşak bir fırçaya uygulamazsam ambalajında epeyce tozutması. Real Techniques allık fırçasıyla bu sorunu da yaşamıyorum.

Pro Longwear serisi allıkları, tüm Pro Longwear serileri gibi uzun süre kalıcılık iddia ediyor. Benim tenimde tüm gün kalıyor ama okuduğum yorumların çoğunda kalıcılıklarının iddia ettikleri gibi 8 saat sürmediği yazıyor.

Pro Longwear serisi allıklar sanırım ilk olarak bir koleksiyonla satışa çıktılar, sonradan devamlı seriye eklendiler. Almadan önce okuduğum yorumlarda genelde çok beğenilmediğini gördüm ama ben çok beğeniyorum, belki sonradan yapısı değiştirilmiştir bilemiyorum. Yani zaten bunlar çok kişisel fikirler, herkes kendi deneyip almalı ürünleri. Ben kesinlikle tavsiye ederim bu allığı herkese, ama önceden mutlaka bir MAC mağazasında denemeniz lazım.

Ben alalı aylar oldu, o zamandan bu zamana MAC 2 kez zam yaptı, şu an fiyatı tekli ambalajda 84, refill hali 66 TL. Normal serideki allıklardan daha pahalı - (teklileri 70 lira, refill pan 59 lira) Bu fiyat farkı çok anlamsız, normal serideki allıklardan pek bir farkı yok.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
rengi tam istediğim sıcak tonlu açık pembe
Olumsuz yönleri
fiyatı ve biraz tozutması
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?