MAC Sculpting Powder Kontür Pudrası (Tüm Renkler)

gulfizgulfiz   Kasım 17, 2014  
 
4.8 (1)
1138   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
MAC Sculpting Powder Kontür Pudrası

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

MAC Sculpting Powder yüz kontürleme için özel olarak geliştirilmiş tonlara sahiptir. Transparan ve mat bir görünüm kazandırarak yüzünüzde gölge efektleri yaratabilirsiniz. Mac Pro mağazalarında satılmaktadır. 

5 adet renk seçeneği bulunuyor: Bone Beige, Sculpt, Shadester, Shadowy, Definitive.

2014 Fiyatı MAC mağazalarında 89 tl dir. 

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.8
Fiyat 
 
5.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
5.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.8
Fiyat 
 
5.0
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
5.0

MAC'in Sculpting ve Shaping Powder adlarında sadece refill olaran satılan iki serisi var. (bildiğim kadarıyla sadece bazı koleksiyonlarda tekli/ikili ambalajlarda satılıyorlar, normalde refill pan halindeler) Adları üzerlerinde yüzü şekillendirme/boyutlandırma vb. için iki seride de 5'er pudra bulunuyor. Sculpting Powder'lar tabii ki gölgelendirme için kullanılıyor; Shaping Powder'lar ise Sculpting pudralara uygun aydınlatıcılarmış - Emphasize aralarında en meşhuru sanırım.
Neyse, Sculpting pudralardan Sculpt isimli ürünü yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. MAC rengini "mat, hafif boz kahverengi" diye tanımlamış; bense ne çok soğuk - ne çok sıcak tonlu tam kararında kahve-gri mat bir pudra diye tanımlayabilirim. Bence benim ten tonum için ideal kontur pudrası; çok gri/yeşil değil, çamur gibi durmuyor - çok sıcak-turuncumsu değil, bronzerı elmacık kemiklerimin altına boca etmişim gibi göstermiyor.

Ten tonunuza göre bronzer olarak da kullanabilirsiniz belki ama ben sadece gölgelendirme için kullanıyorum. Renk verişini başarılı buluyorum, kalıcılık benim için hiç sorun olmuyor. Sadece çok hafif kuru yapılı bir pudra, biraz daha yumuşak olsa mis olacakmış; ama dağıtmada sorun yok, yüzde pudra pudra kalmıyor, kullanımı kolay bir ürün. Bir diğer sorun da tekli ambalajda satılmıyor olması; ben zaten palete koymak için almıştım ama bu ürünü almak için illa palet mi alması gerekiyor insanların, sadece profesyonel kullanıma mı uygun görüyorlar, normal insanlar almaz mı diyorlar, anlamadım.
Fiyatı 59 lira sanırım. Bu iki seriye bir göz atın derim, kendinize uygun gölgelendirme/aydınlatma pudraları bulabilirsiniz belki.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?