MAC Prep+Prime Highlighter Aydınlatıcı Popüler

dora   Aralık 01, 2013  
 
4.5 (2)
3743   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
MAC Prep+Prime Highlighter

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

MAC Prep+Prime Highlighter Aydınlatıcı kalem şeklinde, fırça uçlu bir aydınlatıcıdır. Dilediğiniz ölgelere uygulayarak cilde aydınlık ve canlılık kazandırmayı vaat etmektedir. Toplam 4 renk seçeneği bulunmaktadır, satış fiyatı 90 TL.

MAC Prep+Prime Highlighter Aydınlatıcı hakkında kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(1)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.5
Fiyat 
 
3.3  (2)
Ürün Kalitesi 
 
4.8  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.3  (2)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.6
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Yaklaşık 2 aydır Light Boost rengini, 3 haftadır da Bright Forecast rengini kullandığım bence hem aydınlatıcı hem de kapatıcı olan MAC'in bu ürününe ilk başlarda çok sıcak bakmamıştım açıkçası. YSL Touche Eclat aydınlatıcılar gibi olacağını düşündüğümden benim için fazla gereksiz geliyordu. Çünkü haftada 1-2 gün tam makyaj yapan biriyim ve o zamanlar bile göz altlarımı sadece kapatıcıyla eşitlemek yeterli geliyor, bir de kapatıcı üzerine aydınlatıcı bir ürün kullanma fikri hem üşendiriyor hem de göz atlarım kuru olduğu için kat kat ürün sürmek pek işime gelmiyordu. Ancak bu aydınlatıcılar tek başlarına hem kapatma hem de aydınlatma işlemini yapabiliyorlar benim cildimde. Özellikle Bright Forecast açık-orta tonlu bir şeftali rengi olduğu için kapatıcı daha doğrusu correctour ya da renk düzenleyici olarak çok başarılı tek başına - göz çevremde çok fazla koyuluk - morluk problemi yaşamıyorum ama yine de göz iç-altlarım biraz karanlık duruyor ve açık-orta tonlu şeftali rengi olan Bright Forecast bu problemimi tek başına çok güzel gideriyor. Ligth Boost ise açık sarı diyebileceğim bir renk, bunu da tek başına göz altı kapatıcısı olarak kullanıyorum çoğunlukla hattaburun üstü çene alın ortası kaş üstleri vesaire gibi daha aydınlık görünmesini istediğim bölgelerime de uyguluyorum. Bright Forecast rengi itibariyle sadece göz çevresinde kullanabileceğim bir ürün ama Light Boost'u tüm yüzüme kullanabiliyorum. Göz çevreme uygulamadan önce nemlendirici uyguluyorum, göz çevrem çok kuru, bu ürünler çok kuyu -yoğun yapıda değiller - pütür pütür durması ciltle bütünleşmemesi sorunu yaşamıyorum ama nemlendiricisiz kullandığımda ince çizgilere dolma sorunu yaşadım tabii ki, çok da sıvı yapıda değiller çünkü.

Bildiğim kadarıyla 4 rengi var; Raidant Rose isimli açık pembe tonlarında bir rengi ve ismini hatırlamadığım koyu tonlarda bir çeşidi daha var. Göz altı koyuluklarınız benimki gibi hafif derecedeyse tek başına renk düzenleyici olarak koyuluğun rengine göre pembe ya da şeftaliyi seçebilirsiniz, tüm yüzü ve göz çevresini aydınlatmak için de açık sarı olan Light Boost'u kullanabilirsiniz. Ben Bright Forecast ve Light Boost'u çok severek kullanıyorum ve cildim izin verdiği sürece de bitirdikçe almayı düşünüyorum.

Alttan çevirmeli fırça uçlu bu ürünlerde sevmediğim belki tek nokta bu mekanizması, gereğinden fazla ürün çıkabiliyor çünkü, ama o fazla ürünü fırça ucunda bırakıp kapağını kapatıp iki gün sonra kullanmak için açtığımda hala yerli yerine kurumamış bozulmamış dağılmamış buluyorum, bu yüzden fazla ürün harcama sorunu yaşamıyorum, yine de çevirmeli mekanizması olmasa daha çok hoşuma giderdi. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 80 TL civarlarındaydı. Evet, pahalı, ama performansından bu kadar memnun kaldığım bu iki ürünü uzunca bir süre kullanabileceğimi de düşündüğümde çok da fazla gelmiyor.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
5.0

Bu ürün kalem şeklinde bir aydınlatıcı. Bende Light Boost rengi var ve genelde göz altlarım ve elmacık kemiklerimin aydınlatılmasında kullanıyorum. Beyazlatmadan yalnızca aydınlık görünüm sağlayan bu ürünü doğrudan cilde uygulamak mümkün. Kapatıcının üstüne uyguladığımda da bir sorun yaşamadım. Ciltte kesinlikle birikme, çizgilenme veya dalgalanma yapmadan güzel bir aydınlık sağlıyor.

Ürünün alt kısmından çevirdikçe aydınlatıcı, fırça şeklindeki uca doğru çıkıyor. Miktarına göre fiyatı biraz pahalı sayılır, ancak az bir miktar bile istediğim etkiyi yaratmaya yettiği için uzun sayılacak bir zamandır hala bitiremedim.

Tavsiye edilebilecek güzel bir ürün.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
kolay kullanımı, beyazlatmadan aydınlatması, birikme yapmaması
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?