Dior Poison Girl EDP Popüler

sevginehsevgineh   Nisan 21, 2017  
 
3.8 (2)
2780   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Dior Poison Girl EDP

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Poison ailesinin yeni üyesi Poison Girl , 2016 Ocak ayında piyasaya sunulmuş bir koku, Floral-Gurme kokular sınıfında yer alıyor. Kokunun yaratıcısı François Demachy. Notaları: Üst notalar: Turunç, limon Kalp notaları: Damask gülü, Grass gülü esansı, portakal çiçeği Alt notalar: Tonka fasülyesi,vanilya, badem,sandal ağacı, tolu balsamı ,kaşmir, güneş çiçeği 30ml, 50ml ,100ml olarak piyasada mevcut.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(0)
4 Yıldız
 
(2)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
2.8  (2)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (2)
Tekrar Alırım 
 
3.8  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
2.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

İsmi yanıltıcı

Poison Girl ,genç kızlara hitap eden bir koku olmasa da ,seksi ve cazip görünmek isteyen genç kadınlar için tasarlanmış, tatlı,hoş, feminen bir EDP. Tanımlamak gerekirse, başlangıçtaki biraz sert sayılabilecek turunçlu ve limonlu açılışı saymazsak ,vanilya,badem, tonka fasulyesi notalarının hakim olduğu , tatlılığı aşırı olmayan , ağır sayılmayacak gurme-oryantal bir koku. Bana göre soğuk günlerde ve gece davetlerinde kullanımı daha uygun olur . Hypnotic Poison u deneyip beğendiyseniz, Poison Girl ü de sevebilirsiniz. Bana Hypnotic Poison u çağrıştırdı

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Feminen ,şık bir Sonbahar,kış kokusu. Oryantal -gurme kokulardan hoşlananlar beğenebilirler
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Mayıs 01, 2017)
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
3.5

DİOR POİSON GİRL EDP

Poison Girl, Poison ailesinin yeni üyesi. 2016 Ocak ayında piyasaya sunulmuş Foral-Gurme bir koku.İsmine bakarak Poison Girl ünbir genç kız kokusu olduğunu düşünmeyin. Çünkü kokunun tasarımcısı Françoise Demachy, Poison Girl ü güçlü, tavizsiz, baştan çıkarıcı genç kadınlar için tasarlamış. ve Poison ailesinin diğer fertleri gibi oldukça feminen. Şişesinin şekli de aynı.Rengi ise pembe.

Poison Girl ün turunç notasının güçlü bir şekilde hissedildiği dinamik hatta biraz sert bir açılışı olsa da,kısa sürede kalp ve alt notaların devreye girmesi ile feminen ve sofistike birkoku ortaya çıkıyor.Koku tende kurudukça vanilya,tonka fasülyesi ve onlara eşlik eden badem notasının baskın bir biçimde hissedildiği tatlı,yumuşak , gurme bir kokuya dönüşüyor. Şunu da söylemek gerekir; Poison Girl ,size piyasada mevcut ünlü , modern ,gurme kokuları da hatırlatacak.Örneğin: Lancome un La vie est belle i , YSL in Blak Opium u gibi. Ayrıca yoğun bir biçimde hissedilen badem ve vanilya notalarından ötürü kardeşi Hypnotic Poison u da

Özetle söylemek gerekiyorsa Poison Girl çok orijinal sayılmasa da modern,hoş, feminen bir koku. Ağır bir koku olduğu söylenemez ama 20 li yaşlara pek hitap edecek gibi de durmuyor. Ayrıca sıcak Yaz günlerinin kokusu da değil.Tatlı,gurme kokuları sevenler Poison Girl e şans verebilirler. Bence almadan önce tende denenmeli de.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Modern,sofistike, tatlı feminen bir koku.Tatlılık oranı rahatsız edici iboyutta değil
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?