Marc Jacobs Decadence EDP Popüler

sevginehsevgineh   Haziran 11, 2017  
 
3.8 (1)
2130   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
marc jacobs decadence

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Marc Jacobs un şık ve dikkat çekici şişe tasarımı ile olgun kadınlar için tasarladığı seksi ve sofistike kokusu. 2015 yılında piyasaya sunulmuştur. Kokunun yaratıcıları: Annie Burzantian, Ann Gottlieb. Reklam yüzü ise Adriana Lima. Notaları: Üst notalar: Erik, iris, safran Orta notalar: Bulgar gülü, yasemin zambak, orris Alt notalar: Amber, vetiver, papürüs 30ml, 50ml, 100ml olarak piyasaya sunulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Haziran 13, 2017)
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
3.5

MARC JACOBS DECADENCE EDP

Decadence, Marc Jacobsun Daisy, Dot gibi daha çok genç kesime hitap eden kokularından sonra ilk kez olgun kadınlar için tasarladığı feminen ve sofistike kokusu.Altın aksesuarlarla ve ipek siyah püskül ile süslü zümrüt yeşili renkli , şık bir kadın çantası görünümlü,lüksü ve feminenliği yansıtan şişe tasarımı ı ise gerçekten yaratıcı ve ilgi çekici.Marc Jacobs ,kokularının şişe tasarımlarında hep böyle hoş ve değişik seçimler yapıyor.

Decandence ,gizemli,feminen ve oldukça sofistike oryantal bir koku.Yarı-gurme oryantal olarak tanımlayanlar da var.Bunda kokunun başlangıcından teni terk edişine kadaramberin sıcak dokunuşu ile kendini etkin bir biçimde hissettiren erik ve safran notalarının payının olduğunu düşünüyorum.Başlangıçta yoğun bir biçimde hissedilen tatlılık oranı ise alt notalarda yer alan maskülen sayılabilecek vetiver ve papürüs notaqları ile dengeleniyor.Kalp notasında yer alan çiçek notaları ise çok derinlerde , belli belirsiz.Ama kokuya bir canlılık kattıkları ise bir gerçek.

Ben kendi tenim için Decandence ı tatlı,hafif odunumsu ,tende kurudukça derinliği artan hafif pudramsı ,ağır sayılamayacak ,sofistike bir koku olarak tanımlayabilirim.Oryantal bir koku olduğu için her tende farklı duruşu olacağını düşünüyorum .Kullanıcı yorumlarında bunu açık bir biçimde gördüm. Decadence ın sıradan bir koku olduğu söylenemez ama çok orijinal de sayılmaz. Lancom un La vie est belle ne, La nuit tresor a benzetenler çoğunlukta .Bana ise tende kurudukça tatlı ,odunumsu, hafif pudramsı,sofistike bir koku olma özelliği ile T.Mugler in Womanity sini çağrıştırdı.

Özetle Decandence, tatlı,hafif odunumsu kokuları sevenlerin sıcak olmayan günlerde ve gece davetlerinde kullanabileceği hoş ve sofistike bir koku. Kalıcılığı tatmin edici düzeyde. Almadan önce ise mutlaka tende denenmeli.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Sıcak olmayan günleder ve gece davetlerinde kullanılabilecek sofistike ve feminen bir koku
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?