Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP

sevginehsevgineh   Haziran 06, 2017  
 
3.6 (1)
1297   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Paradiso Assoluto ,Cavalli Paradiso serisinin 2016 yılının sonlarında piyasaya sunulan üçüncü kokusu. Tanımlaması Floriental Kokunun yaratıcısı ,ilk iki kokusunda olduğu gibi Louise Turner. Şişe tasarımı da yine Eva Maria Duringer e ait. Notaları: Üst notaları Pembe biber,wisterya (mor salkım) Orta notalar: Yabani yasemin, zambak Alt notalar: vanilya, paçuli, sandal ağacı. 30ml, 50ml,75ml olarak piyasada mevcut.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.6
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Haziran 08, 2017)
Genel Puan 
 
3.6
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
3.5

ROBERTO CAVALLİ PARADİSO ASSOLUTO EDP

Paradiso Assoluto, Cavallinin hedonistik misyonu benimseyerek Cennetin bulunabilmesi, bulunması gerektiği teması üzerine piyasaya sunduğu Paradiso serisinin yeni ve üçüncü kokusu .Akdeniz üzerindeki gün batımından esinlenen kırmızı, sarı tonlarının renk geçişlerini yansıtan ilgi çekici şişe tasarımı da ilk iki kokuda olduğu gibi Eva Maria Duringer e ait.Kokunun arkasındaki burun ise yine Louise Turner.

Paradiso Assoluto, Floriental (Çiçeksi-oryantal) olarak tanımlanıyor. Floriental kokular,çiçek notalarının ,oryantal notalarla sofistike bileşimleridir. Paradiso Assoluto da bu tanımı doğrulayan çiçeksi, hafif baharatlı, tatlı bir koku.Tatlı bir koku olmasına rağmen tatlılık oranı rahatsız edici boyutta değil.. Çiçek notalarının baharat notaları ile harmonisi ve dengesi oldukça başarılı. Baharat notaları tam dozunda ve etkin kullanılmış. Örneğin pembe biber ,vanilyanın tatlılığını dengeleyici rol üstlenmiş , tatlı notaların çiçek notalarını baskılamasını önlemiş. Kendi adıma konuşayım Paradiso serisinin her üç kokusunun kalp notalarında yer alan yasemini ancak Paradiso Assoluto da tatlı bir tonda hissedebildim. Vanilya ve yabani yasemin en baskın olarak hissedilebilen notalar.

Özetle Paradiso Assoluto belki biraz sıradan olsa da her ortamda kullanılabilecek hoş,modern, ağır sayılmayacak bir koku .Biraz baharatlı olduğu için sıcak Yaz günleri için uygun olmayabilir. Onun dışında her mevsim kullanılabilir. Paradiso serisinin de en yumuşak, en feminen kokusu. Kalıcılığı ise ortalamaya yakın.Her ne kadar çiçeksi oryantal olsa da almadan önce de tende denenmeli.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
çiçeksi, hafif baharatlı,tatlı, modern, feminen bir koku
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?