Victor&Rolf Bonbon EDP

sevginehsevgineh   Aralık 14, 2016  
 
3.8 (1)
482   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Victor&Rolf Bonbon EDP

Victor&Rolf Bonbon, 2014 yılının İlkbaharında piyasaya sunulmuştur. Parfümün yaratıcıları Cecile Matton, Serge Majoullier. Reklam yüzü:Model Edita Vilkeviciute.

Notaları:

  • Üst notalar: Mandalina,portakal,şeftali
  • Orta notalar: Karamel, portakal çiçeği,yasemin
  • Alt notalar: Guaiac ahşap,sedir,sandal ağacı,kehribar

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Aralık 15, 2016)
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
3.5

VİCTOR&ROLF BONBON EDP

Bonbon, kardeşi Flower Bomb gibi tatlı ve feminen bir koku. Rahatlamak ve gevşemek isteyen kadınların zevk anlarını kutlamak fikrinden yola çıkılarak tasarlanmış.Pembe ,şık, fiyonk şeklindeki şişesi de tıpkı bir bonbon şekerini çağrıştırıyor.Bonbon un şişe tasarımı, şişe ustaları tarafından tam bir senede tamamlanmış.Yani tam anlamıyla bir emek ürünü. Şişe kollektörleri böyle bir şişenin kolleksiyonlarında yer almalarını isterler herhalde.

Bonbon un anahtar notası karamel ve tam olarak kokunun kalp notasında yer alıyor. Turunçgil, şeftali, beyaz çiçekler,amber ve odunumsu notalar ise onu tam anlamıyla sarıp,sarmalıyor.İlk sıktığınızda turunçgil ve şeftali notaları sizi karşılasa da karamel bir süre sonra kendisini hemen fark ettiriyor. Kokuyu bütün olarak tanımlamak gerekirse tatlı,kremsi,sofistike ama ağır olmayan bir karamel kokusu.

Bonbon,bildiğim diğer karamelli kokulara göre çok daha hafif bir koku.Örneğin Prada Candy de karamel kokusunu oldukça yoğun hissediliyor. Hatta bu yoğunluk bir çok kişiyi rahatsız edecek boyutta. Aklıma gelen karamelli diğer bir koku da Escada Magnetism.Bonbon,Escadaya göre de çok daha hafif bir koku.Her ne kadar Escada nın meyve notaları ile hafif bir açılışı olsa da ,karamel notasının alt notalarda olması karamel kokusunu çok yoğun hissettiriyor.Üstelik Escada aynı zamanda baharatlı bir koku da.Bu açıdan bakılınca, Prada Candy ve Escada Magnetism ,karamel kokusunu yoğun bir biçimde sunan ,soğuk günler için tasarlanmış kokular.Bonbon ise karameli ,şeftali, portakal çiçeği ile birlikte hafifleterek, karamel kokusunu sevenlere diğer mevsimler içinde bir seçenek sunuyor.Bonbon un kalıcılığına gelince, kendi tenimin karamelli kokular ile arasının çok iyi olduğunu belirterek,Flower Bomb a göre daha kalıcı diyorum. Escada Magnetism ise içlerinde en fazla kalıcı olanı. Eski kokuların kalıcılığını maalesef yeni kokularda bulmak zor.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Ağır olmayan tatlı,hafif,sofistike bir karamel kokusu.
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?