YSL Parisienne Parfüm Popüler

sevginehsevgineh   Ocak 11, 2014  
 
3.7 (1)
2335   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
YSL Parisienne EDP

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

YSL Parisienne Parfüm YSL'in Paris'li kadının güzelliğinden esinlenerek tasarlamış olduğu Parisienne parfüm, 2009 yılında piyasaya sunulmuştur. Kokunun reklam yüzü ise ünlü foto model Kate Moss olarak seçilmiştir. YSL Parisienne parfümün notaları şöyledir: Üst notalar; Kızılcık, Kuş üzümü, vinyl, Orta notalar; peony, Damask Gülü, menekşe, Alt notalar; vetiver, misk, sandal ağacı, paçuli.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.7
Fiyat 
 
3.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Ocak 12, 2014)
Genel Puan 
 
3.7
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
3.5

YSL Parisienne EDP

YSL in Parisli olmak Paris de doğmakla değil, Paris kadını ruhunu taşımakla mümkündür sloganıyla piyasaya sunduğu Parisienne, son yıllarda moda olan meyvemsi- çiceksi koku lar için bir başka örnek. Tabi çiceksi koku derken YSL nin sıkça kullandığı gül demeliyim. YSL, tıpkı Paris de olduğu gibi bu kokusunda da gülü ön planda tutmuş. YSL bana göre gül gibi riskli bir çiceği insanın içini baymadan kullanan ender parfüm ustalarından biri.
Parisienne, meyve ve gül notaları ile tatlı ve yumuşak bir açılış yapıyor.Bu açılışın bana Lancome un Tresor Midnight Rose nu hatırlattığını da belirtmeliyim. Alt notaların devreye girmesi ise kokuyu feminen, yumuşak çok hafif pudramsı hale getiriyor. Reklam yüzü olarak Kate Moss seçimi ise çok doğru bir tercih. Çünkü Parisienne tam anlamıyla feminen bir koku.
Parisienne, Kış ve İlkbahar ayları için güzel bir seçenek. Yumuşaklığı ile bence Gündüz kullanımı için de uygun. Kalıcılığına gelince EDT nin kalıcılığı zayıf ama daha hafif. EDP'nin ise kalıcılığı ortalamaya yakın.
Pembe renkli, altın kapaklı hoş ve zarif şişesi ile Parisienne bütün olarak meyvemsi, çiçeksi, çok hafif pudramsı tatlı, yumuşak, modern ve feminen bir koku.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Feminen, modern bir koku
Olumsuz yönleri
yok
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?