Lush Roots Saç Derisi Bakım Kremi

pineapplepineapple   Mayıs 21, 2013  
 
4.1 (1)
1573   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Lush Roots Saç Derisi Bakım Kremi

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Ürünün internet sitesindeki tanıtımı şu şekildedir: "Saç köklerinizi ekstra nane ferahlığı ile güçlendirmeniz için yeni saç bakım kremimiz. Saç deriniz ve foliküllerinize güç vermesi için taze nane infüzyonu ile dökülmeleri önleyen, bal ile parlatan, zeytinyağı ile güçlendirip besleyen, ısırgan ile derinlemesine temizleyici saç derisi bakım kremimiz. İçindekiler: Fresh Mint Infusion, Water, Cetearyl Alcohol & Sodium Lauryl Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Citric Acid, Propylene Glycol, Honey, Peppermint Oil, Sweet Orange Oil, Spearmint Oil, Grapefruit Oil, Nettle Absolute, Neroli Oil, Organic Extra Virgin Olive Oil, *Limonene, *Linalool, *Citral, Perfume, Methylparaben, Propylparaben *Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunmaktadır."

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
4.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
2.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
4.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
2.5
Tekrar Alırım 
 
5.0

Mevsim geçişlerinde yoğun olarak dökülme problemi yaşıyorum.Bu ürünü Lush satış danısmanının önerisiyle satın aldım.Direkt saç diplerine uygulanacak olması başta yağlandırma korkusuyla beni tedirgin etse de beklediğim olmadı. 1.paket neredeyse bitmek üzere,dökülme problemini ortadan kaldırdı diyemesem de saçlara çok güzel bakım yaptığını canlılık ve yumusaklık kazandırdığını söyleyebilirim.
Yapısı epey yoğun,bu tip kavanoz ambalajları sevmesem de bu yoğunluktaki kremler için başka alternatif olduğunu da sanmıyorum.
Ürün yaklaşık 250gr ve fiyatı 35tl. Fazla gibi görünse de yalnızca saç derisine uygulandığı için uzun süre idare ediyor.
Kullanımı oldukça kolay,ürünü parmak uçlarımla alıp kuru saç derime masaj yaparak yediriyorum.İçeriğindeki naneden dolayı saç derinizde rahatlama ve ferahlık hissediyorsunuz ki ben bu hisse bayılıyorum.20 dk bekletip yıkıyorum.
Dökülmeye etkisi olup olmadığından emin olmak için ve saçlarımda yarattığı etkiyi beğendimden tekrar almayı düşünüyorum.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Yumusaklık veriyor,yağlandırma yapmıyor
Olumsuz yönleri
Paraben içermesi,ambalaj
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?