Yorum Detayı

Elidor Yeşil Co-Creations Sağlıklı Uzayan Saçlar Şampuan
Şampuan
by seymass     Aralık 30, 2014    
Genel Puan 

3.1
Fiyat 

2.5
Ürün Kalitesi 

3.5
Ambalaj Kalitesi 

4.5
Tekrar Alırım 

2.5

elidor sağlıklı ve hızlı uzayan saçlar eleştirisi

tam 2 senedir bu şampuanı kullanıyorum ve yararını gördüm. omuzumdan daha kısa kesilen saçlarım için almıştım ve kullandım, 7 ayda göğüs hizama kadar gelmişti. 7 ay sonra tekrar kestirdim omuzumdan daha kısa yere kadar ve onu da aynı şekilde ve yaklaşık 12 ay boyunca göbek deliğimin az üstüne kadar geldi. saçlarımı söylediklerim dışında hiç kestirmedim ve hatta kahküllerim vardı gözümün önüne geliyorlardı uzamaları için de kullandım 2-3 ayda kulak hizamın baya altına gelmişti. öneririm ama çok saç döküyor ve banyoda saçlarınız çok karışıyor elinizle taradığınızda elini bir kısımdan sonra geçmiyor. kuru, kalın telli, gür bir saça sahibim zaten, bakım kremi ve taramayı kolaylaştıran spreyle kullandım memnundum ama her kullandığımda memnun kalmıyordum başlarda iyiydi yani. şimdi yeni şampuan aldım l’oreal paris elseve 6 mucizevi yağ içinde 6 değerli çiçek özü yağı varmış bakıcaz artık. özet olarak saç dökmesi haricinde (gür saçlı olmama rağmen üzülüyordum) uzatan, yağlandırmayan, az durulandığında kepek yapması haricinde güzel bir şampuan

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
uzatması
Olumsuz yönleri
saç dökmesi
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?