Lush Rehab Şampuan Popüler

TinkerbellTinkerbell   Ocak 11, 2013  
 
4.1 (2)
2454   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Lush Rehab Şampuan

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(1)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
4.0  (2)
Ürün Kalitesi 
 
4.3  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (2)
Tekrar Alırım 
 
3.8  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.6
Fiyat 
 
4.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
2.5

lush ürünlerinde organik olduğu konusunda bir yanılgı söz konusu lush ürünleri tamamen organik değil el yapımı...el yapımı demek organik anlamına gelmez...çeşitli sertifikalarla sertifikalandırılıyor organik ürünler...üretimin aşamasında sürekli kontrol ediliyor...gibi bir çok detay var...organik değiller ama çok güzel etkileyici taze ürünler :) gelelim rehab şampuana çok az bir miktarla çok güzel temizliyor saçı...hatta tertemiz olduğunu hissediyosunuz...hafif mentollü giib bir kokusu var...saç diplerinin nefes aldığını hissediyosunuz....ben mentol nane kokularını çok severim o nedenle ben kokusunu o ferahlığı çok sevdim...sonrasında mutlaka saç kremi kullanmak gerekiyo..saçı sertleştiryor...benc een kötü yanı sls içermesi...fiyatı da çok pahalı olduğunu düşünmüyorum...ben 500 gramını 58 liraya almıştım 7-8 ay kullandım...çok bereketli diğer şampuanlardan koca bir avuç kullanıyodum yine de temizlenmiş hissi vermiyodu...çok az miktarı temizliyo...çok güzel köpürüyo...sls olmasaydı devmalı kullanacağım bir ürün olurdu....

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
çok az kullanılarak tertemiz yapıyor.
Olumsuz yönleri
sls içermesi.
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
4.6
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

bir kaç sene önce, saçlarım harap durumdayken 2 şişe 500 gr.lık bitirdiğim Lush şampuanı. internet sitesinde bu ürünün tanıtımı şu şekilde:
"Yardıma, onarıma ihtiyacı olan saç ve saç derisi için ideal bir karışım. İçinde bol miktarda meyve suyu ve temel yağlar bulunmaktadır. Carrageenan deniz yosunu; detox etkili, vitamin ve mineral bakımından zengin olup saçı temizler, nemlendirir ve saç derisini iyileştirici özelliktedir. Taze papaya,kivi ve ananas suyu; taşıdığı enzimlerle ölü hücreleri saç derisinden kaldırır, deriyi onarır ve saçı temizler, doğal koruyucudur. Deniz tuzu saça hacim verir, mineral bakımından zengindir. Taze mango suyu; potasyum ve sodyum, A ve E vitaminleri bakımından zengindir. Jojoba yağı saçı besler, güçlendirir parlaklık verir. Nane yağı, saç kökleri için uyarıcı etkilidir, yağlı cilt tipine için uygundur ve deride bakteri oluşumunu önler. Biberiye yağı; parlaklık verir, saç derisini iyileştirici özelliktedir. Kepek, saç dökülmesi ve diğer saç derisi problemlerine karşı iyi gelir. Ardıç ve lavanta yağı; saç derisi için detox etkili olup, cildin yağ dengesini korur, yağlanmayı önler ve saçı parlatır. İçerisinde bol miktarda meyve suları da içerdiği için kullanmadan önce çalkalamalısınız."

saçları sertleştirmeye meyilli olsa da, kullandığım dönemde gerçekten de saçlarımı kendine getiren bir ürün oldu. mutlaka bir saç kremi uygulamak gerekiyor sonrasında, daha kolay açılması için. saçları sertleştiriyor ama öyle kazık gibi yaparak, kurutarak değil. bir şekilde saç daha parlak, daha arınmış, çok daha temiz oluyor. saçlarım düzeldikten sonra kullanmaya devam edemedim nedense, sanırım yıpranmış saçlarda daha iyi etki ediyor, sağlıklı saçlarıma iyi gelmiyordu. benzer problemleri tekrar yaşarsam mutlaka önce Rehab'e şans veririm tekrardan. ben kullanırken 500'lüğü 50 tl civarındadı, güncel fiyatı 69 tl. ama küçük boyları da var. ya da denemek için önce tester isteyebilirsiniz.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?